» PROJE EKİBİ
Videolarımızı Youtube üzerinden izleyebilirsiniz...
PROJE EKİBİ

Hande Biber
Fuar Müdürü
hande@hkf-fairs.com

Bora Çakıcı
Uluslararası Satış Müdürü
bora@hkf-fairs.com

Zeynep İnan
Müşteri İlişkileri Yetkilisi
zeynep@hkf-fairs.com

Aysel Çakar
Ziyaretçi ve Etkinlik Tanıtımları Sorumlusu
aysel@hkf-fairs.com

Nilüfer Tezel
Sponsorluk Koordinatörü
nilufer@hkf-fairs.com

Özgül Tandoruk
Etkinlik Koordinatörü
ozgul@hkf-fairs.com

Zerrin Oskay
Pazarlama iletişimi Müdürü
zerrin@hkf-fairs.com

Barış Kuruer
Grafik ve Web Sorumlusu
baris@hkf-fairs.com

Tuncay MUTLU
Teknik Sorumlu
tuncay@hkf-fairs.com

  • Destekleyenler
ACENTE & MEDYA
ONLİNE DAVETİYE
SOSYAL MEDYA
        
HKF Fuarcılık A.Ş Adres: Barbaros Bulvarı 163/2 , 34349 Beşiktaş - İstanbul / Türkiye Tel: +90 (212) 216 40 10 pbx
BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) İZNİ İLE DÜZENLENMEKTEDİR.